Tofaş Şahin Polis Araba Oyunu

1.10

Şahin polis arabası ile gerçekçi bir drift oyunu oynayabilirsiniz. Araba simülatörü oyunlarını seviyorsanız, bu oyunu mutlaka oynamalısınız.
İndirmek
4.4/5 Oylar: 11
Geliştirici
Gemp
Sürüm
1.10
Güncelleme
15 Mart 2022
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
50 MB

Bu uygulamayı bildir

Açıklama

Ülkemizde çok ilgi gören Şahin Araba Oyunları arasında en popüler olan oyunlardan biri Tofaş Şahin Polis Araba Oyunu. Gerçekçi sürüş deneyimi ve drift heyecanı yaşamak isteyen mobil oyuncular için en iyi alternatifler arasında yer alıyor.

Oyun Hakkında Bilgiler

Araba yarışı oyunları genel olarak mobil oyun oynayanlar arasında çok ilgi görüyor. Tofaş Şahin Polis Araba Oyunu ise dirft ve serbest sürüş modu içeren, zamana karşı yarıştığınız ve oyun içi altın kazandığınız, oynaması zevkli bir araba sürme oyunu.

Gerçekçi Sürüş Deneyimi!

Şahin Polis Araba Oyununda araç sürüşünü gerçekçi şekilde deneyimleyebilirsiniz. Üstelik hem Drift modu hem de Serbest Sürüş modu gibi iki alternatif oynanış mevcut.

Oyun haritası ise geniş ve oynanış kolaylığı sunacak şekilde hazırlanmış. Hedef bölgelere en hızlı şekilde giderek bir sonraki kontrol noktasına gitmeye çalışıyorsunuz. Her kontrol noktası için ise altın kazanıyorsunuz. Kazandığınız altınları Polis arabanızı modifiye etmek için kullanabilirsiniz.

Türkiye`ye göre yerelleştirilmiş bu oyunda Türk Polisi Arabası kullanıp yine modifiye yaparken ülkemize özel tasarlanmış seçenekler arasından seçim yapıyorsunuz.

Nasıl İndirilir?

Oyunun indirilmesi oldukça basit ve ilk kez kurulum yapacak olsanız bile hiç bir şekilde zorlanmayacaksınız. Sitemizin Download Apk butonuna tıklayarak önce apk dosyasını indirin.

Oyunun Özellikleri

Oyun, Serbest Sürüş ve Drift modu içermektedir.

  • Modifiye seçenekleri
  • 3D kaliteli grafikler
  • Türk polis arabası modelleri
  • Kolay oynanış
  • Gerçekçi sürüş deneyimi
  • Gerçeğe yakın sesler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları