The Amazing Spider-Man APK 2021

1.1.0

Spider Rope Hero - Vice City Gangster Fight 2021 is an epic open world third person super hero gangster fighting game with everything you want & all features you can ask for.
APK indir
3.4/5 Oylar: 4,962
Geliştirici
The Cyborg Games
Sürüm
1.1.0
Güncelleme
November 30, 2021
Gereksinimler
4.4 and up
Boyut
40M
Al onu
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Açıklama

The Amazing Spider-Man, en oldukça beklenen süper kahraman oyunudur! Kertenkele doktorları ve tecrübeli Örümcek Adam oyunu için, hasım çetelerinde ve saf film tarihinde savaşmak gibi. Örümcek şeritleri vb. Kullanmak için kuvvetli dar bandaj yada tırmanma teknikleri. Canlı 3D New York City’deki olağanüstü becerileriyle. Acil Şehri Kurtarın!

Bu aksiyon oyununda kötü kahramanları yenmek için kontrol edeceksiniz. Spider-Man’in büyüsünü 35’ten fazla bağımsız rolü, ücretsiz oyunu, muhtelif becerileri deneyimleyin. New York’ta 3D oyunların tanıtımı, sizi insanlığı kurtaran şehirdeki bu oyun, kent sırları olan Spider-Man’in olağanüstü potansiyelini keşfediyor.

Tıpkı Örümcek Adam öykü oyununa girmek için köken açıklaması benzer biçimde. Spor paketi nispeten büyük olsa da, oyunun erişim için sabırla beklemek için daha çok zamana ihtiyacı var.

Oyunun ritmine hızlıca girin, dövüşte bir sahne, bir kızı kurtarmanız gerekiyor. Sorun değil, uzaktan örümcek ipeğini almış olabilirsin, iş buydu.

Haber zamanı uzay kızı kurtardı. İnce beceriler kullanarak en uzun vakit oynamak gerekir. Durumu başlatmak için ipek örümcek atlama düğmesine sağ tıklayın, salıncak işlemini başlatmak için fırlatma örümcek ipeğine tıklamanız yeterlidir, açabilirsiniz. Ayrıca doğru yönde ayrılabilir ve soldaki dört yönlü gezinme ile dokunmaya devam edebilirsiniz.

Ne var ne yok?

Minor Bug Fixes !

Görüntüler

13 comentarios en "The Amazing Spider-Man APK 2021 1.1.0"

  1. Emmanuel Diyor:

    That is good I will buy the whole digit is amazing Spider-Man

  2. Rifed Diyor:

    Merci ♥️

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları