Online Legend Car Races & Modified Cars

3.4.0

Yeni en gerçekçi araba sürüş deneyimini yaşa, rakiplerine birbirinden eğlenceli yarışlarda meydan okuyarak efsane ol!
APK indir
4.0/5 Oylar: 81,010
Geliştirici
Lethe Studios
Sürüm
3.4.0
Güncelleme
14 Aralık 2021
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
Cihaza göre değişir
Al onu
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Açıklama

Online Legend Car Races 3.3.0 Yeni en gerçekçi sürüş tecrübesini tadın, pekçok değişik Yarışmada arkadaşlarınıza alan okuyarak bir efsaneleşmiş olun! Petrolhead: Petrolhead size yüksek kalifiye grafikler ve aradığınız sürüş tecrübesi elde edecektir. Asfaltta ekstrem sürat ve sürüklenme becerilerinizi Test edin. Sınırlarınızı zorlayın ve usta bir şoför olmak için bir adım atın! Görevleri tamamlayın, en iyi arabalara haiz olun ve dünya çapındaki sürücülere alan okuyunuz! Tek oldukça oyunculu Kariyer Modu ile sürüş becerilerinizi geliştirin. Online Legend Car Races Görevleri tamamlayın ve garajınızı gün geçtikçe genişletin. Becerilerinizle türlü modlarda kendinizi Test edin! Bu zorlu modlarda sınırlarınızı zorlayın.

Farklı otomobillerle sokaklara hakim olun ve yeteneklerinizi tüm dünyaya gösterin! Büyük pek çok oyunculu haritada dünya çapında usta sürücülerle rakiplik etmeye hazır olun! Yüksek kalifiye grafiklerle sevdiğiniz 80’den oldukça araba ile arabalarınızı özelleştirin. En elverişli renkleri, çıkartmaları ve iyileştirmeleri keşfetmek için atölyeyi kullanın. Bu dünyada cümle alem için hayalinizdeki araba gösterisi ve daha keyfini çıkarın! Tüm değişik kombinasyonlar arasında en iyi otomobilleri yapın ve sokakları yönetin! Bir şehir canlandı, sıkılmayın! Bu büyük haritada yan görevler alabilir ve arabanızı sonsuzluğa götürebilirsiniz! Araştırmanızı bekleyen bu Haritadaki tüm görevleri bulun ve tamamlayın!

Online Legend Car Races & Modified Cars Mod kuyruğunuzu beklerken arabanızı dili tutuk sürün. Eğlenmeyi bırakmana dahi lüzum yok! Görevler ve rozetler görevleri tamamlar, başarılar elde eder. Başarılarınızın kombinasyonlarına göre bir rozet ile ödüllendirin. Online Legend Car Races & Modified Cars Ustalarınızın rozetlerini toplayın ve profilinizde sergileyin! Herkesin ustalarını görmesine müsaade ver!Bu realist grafiklerle olağandışı grafikler, Online Legend Car Races & Modified Cars reel sokaklarda olduğunuzu hissedin. Doğal ışık içeren yüksek nitelikli grafiklerin keyfini çıkartın. Kendinizi bu gerçekliğe bırakın! Sınırsız sürüş tecrübesi bu realist mekaniği ile kendi arabanızı isteğinize göre sürmekte özgürsünüz. Bir sürüklenme yarışına katılabilir yahut bir motor kuvveti yarışına katılabilirsiniz!

Google Play Link

Ne var ne yok?

Kış Güncellemesi ile karşınızdayız! ❄️

- Artık ev sahibi olabilirsiniz! Ev alabilir, içerisine dilediğiniz gibi girebilirsiniz!🏠

- İsteklerinize göre belirlenen 4 mükemmel araba oyuna entegre edildi! 🚗

- Menü dizaynı ve genel tasarım Kış ve Yeni Yıl temasına göre yenilendi!🎨

- Klan adı değiştirme özelliği Klan Liderleri için aktif edildi.👑

- PetrolPass 7. Sezon Başladı!💰

- Yeni Çıkartmalar eklendi.🆕

Video

Görüntüler

1 comentarios en "Online Legend Car Races & Modified Cars"

  1. Great content! Keep up the good work!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları