Stone Miner Apk İndir

2.7

Welcome to Stone Miner: Crush the stones with your truck, Mine the resources, Sell them on the base, and Upgrade your truck to get even more!
APK indir
4.0/5 Oylar: 75,217
Geliştirici
ZPLAY Games
Sürüm
2.7
Güncelleme
15 Kasım 2021
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
203M
Al onu
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Açıklama

Stone Miner Apk İndir, taş kırma makinesi ile madencilik yapacağınız ve topladığınız taşları satarak işletmenizi geliştireceğiniz oldukca keyifli bir mobil oyundur. Oyunda bir taş kırma makinesine sahipsiniz. Ekranın üst kısmında kırılmayı bekleyen taş madenlerini göreceksiniz. Bu madenleri kırmak için makineyi taşların bulunduğu alana yönlendirmelisiniz. Bunun için ekranın altında yer edinen doğrultu panelini kullanabilirsiniz. Taşları kırdıktan ve yeteri kadar maden topladıktan sonrasında “Sell” yazan yere giderek madenleri pazarlayabilirsiniz. Madenlerinizi satmak size kısa süreli avantaj sağlasa da bunun yerine “Factory” doğrusu yapınak alanına gidip burada bir yapınak kurmak oldukca daha mantıklı olacaktır. Sürekli gelir kaynağı elde edebilmek için fabrikaya yatırım yapmanız oldukça önemlidir.

Stone Miner Apk İndir oyununda haritayı genişletmek ve değişik madenler kazabilmek için “Map” bölümüne gidebilirsiniz. Buradan yeni alanlar satın alarak ilerleyebilirsiniz. Son olarak “Upgrade” bölümünde taş kırma makinenizi geliştirmek için lüzumlu tüm yükseltmeleri göreceksiniz. Bu yükseltmeleri yapmadığınız taktirde taş kırma makineniz bazı madenleri kıramayabilir. Bunun için paranızı başlangıçta yükseltmelere masrafınız gerekmektedir. Yegenlerim, eğer siz de taş kırma makinesi ile madencilik yapacağınız ve para kazanmaya çalışacağınız eğlenceli bir oyun oynamak isterseniz Stone Miner Apk İndir’i telefonunuza indirebilirsiniz.

Ne var ne yok?

-New animations;
-New expedition gameplay to get more gems;
-Some minor fixes and optimization!

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları