Skilltwins Apk , Skilltwins ApkPure, YENİ 2021*

1.8.3

FUTBOL - SKILLTWINS VERSİYON
APK indir
4.1/5 Oylar: 105,478
Geliştirici
Hello There Games
Sürüm
1.8.3
Güncelleme
10 Mayıs 2021
Gereksinimler
5.1 ve sonrası
Boyut
154M
Al onu
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Açıklama

Skilltwins Apk 1.8.3
★ ÜCRETSİZ POPÜLER FUTBOL OYUNU ★
Skilltwins ApkPure OYUNU – 10.000 SEVİYE İLE BİRLİKTE GELİYOR

Dünyanın en iyi futbolcusu ol. Pasını at, ortanı aç, birazcık beceri gösterisi ve şut ile kaleciyi alt et!

Skilltwins ApkPure Futbol oyununu tıpkı dünyaca ünlü futbol freestyle ünlüleri “Skilltwins” lakaplı Josef ve Jacob şeklinde sen de parasız oyna. Dünyadaki en iyi futbol freestyle oyuncusu ol ve görkemli ödüllerin ardında koşup 10 milyon hayrana ulaş!

★ DÜNYA TURUNDA 10.000 SEVİYENİN ÜSTÜNDE FARKLI FARKLI SEVİYELERDE OYNA
Zorlukların üstesinden gelmek ve rakiplerinizi geride bırakmak için zamanlama ve yaratıcılığını kullan. Göz kamaştırıcı goller atın ve karşınızdaki oyuncuları artistik hareketlerle geride bırakın. Hem de ABD, Çin, Avustralya, Malezya, Mısır, İtalya, Japonya, Fransa, Brezilya, Güney Afrika, İngiltere, Hindistan ve daha birçok inanılmaz yeri ziyaret etme fırsatı bulun!

★ ÜNLÜ FUTBOLCULAR GİBİ OYNA
Skilltwins Apk 1.8.3 oyunumuzda birçok ünlüden esin alınmış kabiliyetle karşılaşabilirsiniz. Oyunda göreceğiniz bütün kabiliyet ve hareketler, SkillTwins lakaplı oyuncularımız tarafınca meşhur futbolcuların hareketleri yine edilerek yapılmıştır.

★ KALECİYİ ALT ET
Defans oyuncularını geride bırak, kabiliyetini göster ve şutunu çek! Hareket halindeki kaleciyi akıl dolu vuruşunla alt et ve topu filelere gönder. Kaleciyi geride bırakmak için değişik değişik yetenekler ortaya koymayı unutma!

★ FUTBOL EFSANESİ OLUN
Yolculuğunuzu tüm arkadaşlarınızla ve dünyayla paylaşın. Dünya çapında bir efsaneleşmiş ol, kendi yandaş kitleni elde et ve şöhretin tadını çıkar. Her tamamlanan seviye için, dünya sıralamamızda hayran puanları kazanırsınız. Sıralamadaki yerinizi takip edin, listenin başındaki futbol efsanesinin kim olduğunu görün ve onu yenmek için ne gerekiyorsa yapın. Dünya çapında bir futbol efsanesi olmak sana kalmış!

★ YETENEĞİ GÖSTER & ŞUTUNU ÇEK, TIPKI SKILLTWINS GİBİ
SkillTwins Futbol Oyununda, oynadıkça kilidini kaldırabileceğiniz 25 benzersiz hareket ve kabiliyet sizi bekliyor. Hareket Algılama Stüdyolarında Jakob ve Josef tarafından sizlere realist bir SkillTwins hissini size yaşatmak için kaydedilen bu hareketlerle tıpkı onlar benzer biçimde freekick kullanacak, yeteneklerinizi gösterecek ve şutunuzu çekeceksiniz.

★ MUHTEŞEM SPOR OYUNU
Gerçekçi hareketler, binlerce farklı seviye ve kişiselleştirme imkanı sunan bu mükemmel spor oyununun keyfini çıkarın. SkillTwins Futbol Oyunu, başta futbolseverler olmak suretiyle tüm spor tutkunlarının elinden düşüremeyeceği bir oyundur.

★ SON ÇİZGİYE KADAR TOPU KAPTIRMA
Golünü atmadan önce defans oyuncularını farklı kabiliyetler sergileyerek geride bırakman gerekiyor. Defans oyuncusunu siz oynadıkça kilidi açılacak SkillTwins tarafından canlandırılan çalım hareketleri ile alt et.

★ MAÇINIZI ÇILGIN EKLEMELERLE KİŞİSELLEŞTİRİN
Oyunda saçınızı, formanızı, aksesuarlarınızı, topunuzu, ​​karşı rakibinizi ve daha birçok fazlasını değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz? SkillTwins lakaplı oyuncularımızın ayaklarının dibine bir tekne verebilir ya da köpekbalığı şapkası giymelerini sağlayabilirsiniz ! Belki de bir altın pelerin? Futbol topunu da değiştirebilirsiniz. Burada her şey olası. Maçı kişiselleştir ve deli eşyalar kazan.

★ CANLI MAÇ İSTATİSTİKLERİ
Tüm puanlarınız, başarılarınız, kazandıklarınız ve ödülleriniz reel zamanlı olarak izleniyor ve puan cetvelimiz saniyede bir güncelleniyor. Diğer futbol efsanelerinin sıralamalarını görüntüleyin ve oraya ulaşmak için yapmanız gerekenleri görmek için puan cetvelimizi kullanın!

★ DİĞER OYUNLARA GÖRE DAHA FAZLA SEVİYE
SkillTwins Futbol Oyunu öteki parasız futbol oyunlarından daha fazla oyun seviyesine sahiptir. Futbol oyunu becerilerinizi geliştirebileceğiniz, ebedi bir oyun deneyiminin keyfini çıkarın.

★ MUHTEŞEM MÜZİKLERİNİZLE SESİ ARTIRIN
İster bir futbol maçında isterseniz de bir partide… Kısaca istediğiniz her yerde Spotify ile görkemli müziğin tadını çıkarın!

BU MUHTEŞEM FUTBOL OYUNUNU HEMEN ÜCRETSİZ İNDİRİN!
DÜNYANIN EN İYİ FUTBOLCUSU OLUN!

Ne var ne yok?

It's FINALLY here - You can now record your gameplay & share it on your social medias!!! Let's make your ''Skill-run's'' go VIRAL! What are you waiting for!? Show the world why you're the #1 best skiller.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları