Scary Teacher Apk

5.14.1

The story is about a genius girl and her worst high school teacher. The Scary Teacher has been threatening kids, giving physical punishment and at times torturing kids. Now, this scary teacher has relocated as your neighbor and you have decided to teach her a lesson by scaring her.
APK indir
4.2/5 Oylar: 87,577
Geliştirici
Z & K Games
Sürüm
5.14.1
Güncelleme
3 Aralık 2021
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
52M
Al onu
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Açıklama

Scary Teacher Apk, Hikaye dahi bir kız ve onun en fena lise öğretmeni hakkındaki. Korkunç Öğretmen çocukları tehdit ediyor, fizyolojik ceza veriyor ve zaman zaman ufaklıklara işkence ediyor. Şimdi, bu ürkütücü öğretmen komşunuz olarak taşındı ve siz onu korkutarak ona bir ders vermeye karar verdiniz.

İdeal intikam nelerdir? Çeşitli aktiviteler gerçekleştirerek ve gözetimi altındaki evcil hayvanları özgür bırakarak “Creepy Teacher”ı korkutmanın zamanı geldi. Görevleri/görevleri yakalanmadan ve size ayrılan vakit içinde tamamlamanız gerekmektedir.

Yaygın olarak Bayan T olarak bilinen Korkunç Öğretmen, ev 15 odadan doğar ve her odanın çözülmemiş bir gizemi vardır. Kurban çocukların fotoğraflarını, tehdit altındaki evcil hayvanları, Çikolatalı kek ve Çikolataları kurtaracaksınız. Şaşırtıcı bir şeye haiz “BOD” bulunduğunu ihmal etmeyin.

Oyun Özellikleri şunları ihtiva eder:
1. Açık dünya seçimi interaktif ev
2. Çözülecek 15 Farklı Oda ve Gizem
3. Korku temaları, sadece her yaştan çocuklar için müsait
4. Kolay Kontroller

Bakalım bu “Korkunç Öğretmeni” ne kadar vakit yenebileceksin: Merakla beklenen Oyunun tadını menfaat

Ne var ne yok?

Performance Improvement
Bugs Fixes

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları