Forza Street Apk 31.1.4

39.1.1

Parmağınızla dokunarak baş döndürücü hızda nihai sokak yarışı sahnesinde yarışın! Hayallerinizdeki yarış arabası koleksiyonunu kazanırken eğlenin. Bir karşılaşma seçin, koleksiyonunuzdan bir araç serisi seçin ve mobil cihazlar için ilk Forza oyununda kötü şöhret için yarışa başlayın.
APK indir
4.3/5 Oylar: 95,233
Geliştirici
Microsoft Corporation
Sürüm
39.1.1
Güncelleme
1 Eylül 2021
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
48M
Al onu
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Açıklama

Parmağınızla dokunarak baş döndürücü hızda nihai sokak yarışı sahnesinde yarışın! Hayallerinizdeki yarış arabası koleksiyonunu kazanırken eğlenin. Bir karşılaşma seçin, koleksiyonunuzdan bir vasıta serisi seçin ve mobil cihazlar için ilk Forza Street Apk 31.1.4 oyununda fena şöhret için yarışa başlayın.

İKONİK ARAÇLARI TOPLAYIP GELİŞTİRİN
Klasik kuvvetli arabalardan uygar spor ve retro süper arabalara kadar efsanevi otomobilleri toplamak için yüksek hızda yarışın ve Forza Street Apk 31.1.4‘ya özgü eğlence, grafik ayrıntılarına itina ve hız ile garajınızı bir servet vitrinine dönüştürün.

GERÇEK SİNEMATİK YARIŞ
Gelişmiş kontroller eğlenceye odaklanıyor. Aksiyon kameraları görkemli grafikleri sergilemek için yarış adrenalini yakından takip ederken zaferin anahtarı gaz, fren ve turbonuzu doğru zamanlamaktan geçiyor. Siz asfaltta hızlanırken büyüleyici, sınıfının en iyisi 3B grafikler de aksiyona hayat veriyor. Forza Street Apk 31.1.4‘nın keyfini çıkarmak için eğlenceli, yeni ve tamamen eşsiz bir yol.

KENDİ KOŞULLARINIZDA YARIŞIN
Araç koleksiyonunuzla istediğiniz zaman, arzu ettiğiniz yerde yarışın. Sevdiğiniz araçlarla dilerseniz bir dakikalık süratli yarışla kısa kati, dilerseniz de zafere giden çeşitli yolların olduğu yoğun hikâye odaklı karşılaşmalara dalış yapın. Bir parmak dokunuşuyla gazı, freni ve turboyu test etmenizi elde eden yeni kontrollerle kolayca yarışın. Forza Street Apk 31.1.4, zafere doğru yüksek hızda yarışmak ve bitiş çizgisinden turbo hızda geçmek arzu ettiğiniz her an için bir eğlence kaynağıdır.

İlave Oyun Özellikleri
İkonik arabaları toplamak ve geliştirmek için sokaklarda yarışırken yolda lastiklerinizi yakın. Koleksiyonunuzu dünya ile karşı karşıya getirin ve sıralamalarda ve lider panosunda yükselmek için 1v1 noktadan noktaya yarışlarda rekabet edin. İlave oyun içi karşılaşmalar aksiyonu sürekli taze ve eğlenceli tutacaktır!

En popüler uluslararası otomobil markalarından 50’den fazla gerçek arabayı toplayın, özelleştirin, geliştirin ve onlarla rekabet edin. Lamborghini ve McLaren’dan süper otomobiller. Chevrolet ve Dodge’tan Güçlü Amerikan otomobilleri. BMW ve Porsche’tan spor otomobiller. Nissan ve Ford’tan sokak otomobilleri. Farklı Hikâye modu liderleriyle yüzleşmek için her kategoriden arabalarla garajınızı doldurun.

Ne var ne yok?

Hata Düzeltmeleri
Chevrolet Camaro ZL1'in tekerleklerinin kaybolmasıyla ilgili sorun giderildi.

Ayrıca Audi R8 V10 plus kullanılırken veya görüntülenirken Samsung S8, S9 ve S9+ modellerde ortaya çıkan grafik sorunları da düzeltildi.

Video

Görüntüler

7 comentarios en "Forza Street Apk 31.1.4"

  1. Manu Diyor:

    Rostasimanase.gmail. com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları