VOLTA FIFA 22 MOBİLE

1.0

APK indir
4.2/5 Oylar: 832,804
Sürüm
1.0
Güncelleme
October 14, 2021
Gereksinimler
4.4 and up
Boyut
90M
Al onu
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Açıklama

FIFA 22 BETA MOBİLE

EA SPORTS ™ FIFA 22 Arkadaşı AçıklamasıFIFA22

FIFA 17 takipçileri artık mesleğinize azalan rütbelerden Premier Lig’in en yükseğine başlayabilir veya Şampiyonlar Ligi tacına favori bir üyelik kazandırabilir.

FIFA 17 Companion ile FIFA 17 dünyasına bağlı kalabilirsiniz. Oyuncuların üstlendiği ve aktardığı, rakiplerle birlikte bedensel olarak çalıştığı ve saldırıda sizi sahadaki her saniyenin tam yönetimine yerleştirdiği en iyi şekilde yenilendi.

Bu, Futbol Final Grubu (FUT) 17 Üyeliğinizin tam yönetimini içerir, muhtemelen sonraki büyük maç için takımınızı bir araya getirebilir, bu son dakika Geçişinde teklif verebilir ve Nakit ve FIFA Faktörlerini kullanan Paketlerde heyecan verici yeni Oyuncular ve Nesneler keşfedebilirsiniz.

Platformlar ve Araçlar

FIFA 17 companion, EA hesabınız üzerinden bağlanarak toplam rekreasyonun PC, Xbox One, Xbox 360, PS4 ve PS3 varyasyonlarıyla çalışır. 4.1 veya üstü çalışan Android telefonlar ve tabletlerle gerçekten çalışır.

Modusundakiler

Sezon modları, süpervizör modları, meslek modları ve açık ve açık ve açık. Franchise yönetimi ve “fantezi” spor aktivitelerinin tam uzunlukta maçlarla bir karışımı olan FIFA Final Group modu, oyuncuların takım oluşturma yeteneklerini dünyanın her yerindeki çevrimiçi rakiplere karşı koyabilmeleri için tasarlandı.

Seçenekler

Takım Oluşturma Zorlukları

Tamamen yeni bir mod, farklı Kadrolar oluşturarak ve sorunlu ihtiyaçları bir araya getirerek Oyuncuları Üyeliğinizden çıkarın. Ekibiniz dolduğunda, tamamen farklı SBC Oyuncularına, Paketlerine, Nakitlerine ve ekstralarına karşılık gelen heyecan verici ödüller için Oyuncularınızı değiştirmek üzere gönderin. Genellikle marka şaplak yeni zorluklar ve ödüller için tekrar test edin. Refakatçi Uygulamasında tüm zorlukları tamamlayın ve ödüllerinizi anında ilan edin ya da Ekibinizi hücrede planlayın ve daha sonra konsolunuzda sonlandırın!

Anahtar Pazarı
Hiçbir şekilde gerekli bir anahtarı kaçırmayın ve piyasa egzersizi ile ilgili sekmeleri tutmayın. Switch Market, üyeliğinizden gadget’ları kontrol etmenize ve yeni Oyunculara, Sarf Malzemelerine ve Son Grubunuzu oluşturmak istediğiniz her şeye teklif vermenize olanak tanır!
Kadro ve Üyelik Yönetimi
Konsolunuzdan uzaktayken sonraki büyük maçınızda bir araya getirin. Formasyonlarınızı, Oyuncularınızı, Yöneticilerinizi ve Sarf Malzemelerinizi yönetin.
Perakendeci

Üyeliğinizi Nakit veya FIFA Faktörleriyle satın alınabilecek Paketlerle oluşturun. FIFA 17 Companion Uygulaması, belirli bir Paketi veya lightning spherical’ı hiçbir şekilde kaçırmamanızı sağlar.FIFA22

Nasıl Başlayacağınıza dair ipuçları:
* Konsolunuzda veya PC’nizde FIFA 17’ye giriş yapın
* FIFA Final Grubu moduna geçin ve FUT Üyeliğinizi oluşturun
* Konsolunuzda veya PC’nizde bir FUT Güvenlik Sorgusu oluşturun ve Yanıtlayın
* Uygun hücre sisteminizde FIFA 17 Companion Uygulamasından EA Hesabınıza giriş yapınFIFA22

Diller
Google Play

Görüntüler

5 comentarios en "VOLTA FIFA 22 MOBİLE"

  1. ป๊อก Diyor:

    ดี

  2. Olum APK download diyom indirmiyo yardim

  3. Portal Diyor:

    This is really a very cool blog, thanks a lot for this! Ive read a great deal about this topic in the past and I agree with you.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları