F1 Mobile Racing Son Sürüm APK

3.2.16

Kendi F1® arabanı tepeden tırnağa geliştir ve özelleştir, resmi 10 F1® takımından biri için yarış ve heyecan verici çok oyunculu Düellolarda dünyanın dört bir yanından rakiplere meydan oku. 2021 Formula 1 sezonunun tüm resmi takımlarını ve sürücülerini içeren F1® Mobile Racing sayesinde Lewis Hamilton, Max Verstappen, Charles Leclerc ve Fernando Alonso gibi dünyanın en iyi sürücüleriyle bu sezondaki müthiş turlarda mücadele edebilirsin.
APK indir
3.6/5 Oylar: 297,326
Geliştirici
ELECTRONIC ARTS
Sürüm
3.2.16
Güncelleme
15 Kasım 2021
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
47M
Al onu
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Açıklama

F1 Mobile Racing Son Sürüm APK arabanı tepeden tırnağa geliştir ve özelleştir, resmi 10 F1® takımından biri için yarış ve coşku verici oldukça oyunculu Düellolarda dünyanın dört bir yanından rakiplere meydan oku. 2021 Formula 1 sezonunun bütün resmi takımlarını ve sürücülerini içeren F1 Mobile Racing Son Sürüm APK sayesinde Lewis Hamilton, Max Verstappen, Charles Leclerc ve Fernando Alonso gibi dünyanın en iyi sürücüleriyle bu sezondaki müthiş turlarda savaşım edebilirsin.

Heyecanlı, çekişmeli ve yüksek aksiyonlu F1® mücadelesinde rakiplerinle yüzleşme vakti!

•RESMİ BİR FORMULA 1® OYUNU: F1 Mobile Racing Son Sürüm APK’in resmi mobil oyunudur, bu sezonun takımları ve sürücülerini ihtiva eder.

• EVENTOS DE ALTO RIESGO: compite en eventos Grand Prix ™ de tiempo limitado para obtener grandes recompensas y combina tus puntuaciones en cada evento para clasificar en las tablas de clasificación mundiales.

• MULTIJUGADOR EN TIEMPO REAL: Duelos contra jugadores de todo el mundo en carreras 1 contra 1 en tiempo real para ganar premios y ascender en las ligas.

• DESARROLLA Y MEJORA TU PROPIO COCHE F1®: ¡Recoge las piezas más poderosas para mejorar el rendimiento de tu coche y encuentra la mejor configuración para cada evento!

• GRÁFICOS IMPRESIONANTES: Mejorado para 2021, disfruta de una experiencia de carreras con calidad de consola en dispositivos móviles con increíbles modelos de automóviles y entornos.

• CARRERAS EMOCIONANTES: participa en el mayor espectáculo de carreras del planeta, con una intensa acción de carreras contra oponentes en vivo o IA inteligente.

Ne var ne yok?

Güncelleme 20 geldi ve bununla birlikte Kariyer Modu, Pro Lig ve daha fazla Etkinlik gibi bir sürü yeni içerik eklendi!
Kendi Kariyerine başla ve F1 Mobile Racing'de bir sezon boyunca resmi bir F1 Takımını temsil etmek için kaydol! Arabanı yükselt ve şampiyonluk için mücadele et.
Yeni ve geliştirilen Pro Lig'de en iyi rakiplere karşı yarış! Eşit bir şekilde eşleştirilen rakiplere karşı kıran kırana düellolarda yarış ve her sezonda eşsiz ödüller kazanma şansı için kümelerde yüksel.

Video

Görüntüler

Geliştirici uygulamaları

2 comentarios en "F1 Mobile Racing Son Sürüm APK"

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları