Asphalt 9 Son Sürüm

3.1.2a

Asphalt 9: Legends'ta bir sürü uluslararası markanın yanı sıra Ferrari, Porsche, Lamborghini ve W Motors gibi üst düzey üreticilerin elinden çıkmış ünlü arabaların direksiyonuna geç. Tek ve çok oyunculu modlarda, gerçek hayattan dinamik mekanlarda sürüşe çık, akrobasiler yap, artışlar yakala. Asphalt 8: Airborne'un yaratıcılarından bir yarış adrenalini patlaması elinin altında!
APK indir
4.4/5 Oylar: 23,395
Geliştirici
Gameloft SE
Sürüm
3.1.2a
Güncelleme
21 Ekim 2021
Gereksinimler
7.0 ve sonrası
Boyut
12M
Al onu
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Açıklama

Asphalt 9 Son Sürüm‘de bir sürü internasyonal markanın yanı sıra Ferrari, Porsche, Lamborghini ve W Motors gibi üst seviye üreticilerin elinden çıkmış meşhur arabaların direksiyonuna geç. Tek ve oldukça oyunculu modlarda, gerçek yaşamdan dinamik mekanlarda sürüşe çık, akrobasiler yap, artışlar yakala. Asphalt 9 Son Sürüm: Airborne’un yaratıcılarından bir yarış adrenalini patlaması elinin altında!

Üst düzey hiper otomobiller

Üst derslik markalardan yüksek hızlı motorlu araçlar hazır, 70’den fazlası toplaman için seni bekliyor. Dünyanın en meşhur marka ve üreticilerinin imzasını taşıyan bu arabaların tüm bunlar itinayla seçildi, üstelik her biri kişiselleştirilebilir estetik özelliklere haiz. Dünyanın dört bir yanında yarışacağın arabanı seçtikten sonrasında kaporta boyasını, jantlarını ve tekerleklerini kişiselleştirebilir veya üzerine değişik gövde parçaları monte edebilirsin.

Otomatik ve manuel yarış kontrolleri

Becerilerinin seviyesini yükselt ve manuel kontrolün sağladığı şaşmaz isabetlilikle sokaklarda bir profesyonel şeklinde yarış. Seyir modunu tercih ediyorsan arabanın direksiyonuna doğrultu veren sürüş kontrol sistemi TouchDrive™ tam senlik, tek yapman ihtiyaç duyulan kararları almak ve zamanlamayı ayarlamak. Bu hususiyet sayesinde ortama, müzik ve ses efektlerine odaklanabilirsin.

Etkinlik ve Kariyer Modu

60’tan fazla sezon ve 900’den fazla faaliyet barındıran Kariyer Modunda reel bir sokak yarışı macerasına atıl. Asphalt 9 Son Sürüm‘ün Etkinlikler kısmında deneyimleyebileceğin yeni meydan okumalar her zaman mevcut, ödüller de cabası.
Asphalt’taki öteki oyunculara karşı yarışmak için sınırlı süreli etkinliklerde oynayabilir yada sürükleyici hikayelerde ilerleyebilirsin.

Yarış heyecanı
Gerçekçi yarış heyecanı ile Asphalt 9 Son Sürüm‘de arcade oyun tarzının en saf halini deneyimle. Yansıma/parçacık efektleri, HDR işleme, realistik ses efektleri ve ünlü müzik sanatçılarından eserler içeren şarkı sıralaması yardımıyla kendini yarışa kaptırman garanti.

Çok oyunculu mod ve yarış kulübü

Çevrimiçi oldukça oyunculu modu arabanı reel sokak yarışı aksiyonunda test edecek.
Dünyanın değişik yerlerinden rakip oyunculara –aynı zamanda istersen aynı anda 7’sine– karşı kıran kırana bir yarış menfaat. Sürüş, drift, akrobasiler ile Kulübüne fazladan puanlar kazandır.
Kulüp özelliği ile yarışçı arkadaşlarından kendi çevrimiçi topluluğunu oluştur. Farklı mekanlarda birlikte oynayın ve yarışın, fazlaca oyunculu Kulüp lider panosunda zirveye tırmanıp ödüllerin kilidini açın.

Ne var ne yok?

Elektrikli Sezonuna bağlanın!

Şimşek Hızı
Tachyon Speed, Drako GTE ve Renault TreZor dahil 6 yeni elektrikli araç.

Kıvılcım Saçan Özel Etkinlikler
Toroidion 1MW ve Rimac Concept_One'dan müthiş bir elektrik alacaksınız. Hesaplaşma Etkinliğinde maksimum yıldızlı Vanda Electrics Dendrobium'u kazanın!

Yüksek Gerilimli Grand Prix
Destansı Prix'de Tachyon Speed ve Volkswagen Electric R'ı alın, Inferno Automobili'yi maksimuma çıkarın.

Ayrıca tuğla üstüne tuğla koyup size bir sürpriz hazırladık...

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları