23 Eylül 2021 Perşembe

The Amazing Spider-Man 2 APK v1.2.8d – Para Hileli

The Amazing Spider-Man 2 APK v1.2.8d – Para Hileli

 
   The Amazing Spider-Man 2 APK v1.2.8d – Para Hileli, Gameloft tarafından geliştirilen bir android aksiyon oyunudur.

Android’li telefon ve tabletinizde oynayabileceğiniz aksiyon dolu sahneler içeren bir açık dünya oyunudur. Serinin ikinci oyunu, sinema filminden uyarlanan orijinal hikaye, 3 boyutlu sinematik sahneler, gelişmiş efektler, 6 yeni kötü karakter, yeni kombo hareketler ve daha onlarca yenilikle karşımıza çıkıyor.

ETKİLEYİCİ VE BÜYÜLEYİCİ OYUN

Amazing Spider-Man 2, açık dünya aksiyon-macera türünde geliştirildi ve oyuncuların mükemmel oyun ve derinliğin keyfini çıkarması için birçok yeni hikaye öğesi ekliyor. Ayrıca, arsa unsuru en önemlisidir ve oyuncu New York dünyasını Peter ve savaşlarının perspektifinden keşfedecektir. Örümcek Adam’ın yükümlülükleri sonsuzdur ve bu oyun, oyuncuları eğlendirmek için bir görev sistemine ve diğer birçok faktöre dönüşmek için bu unsuru kullanacaktır. Hikayenin yanı sıra oyun, çeşitli ve zengin bir yükseltme sistemi içerecek. Oyuncular, hikaye ilerleyerek veya dünyaya dağılmış görünen özel öğeleri toplayarak yeni öğelerin kilidini açabilirler.

HIZLI ODAK SAVAŞ KONTROLLERİ

Bir süper kahraman oyunu söz konusu olduğunda, savaş unsuru tüm oyundaki en önemli unsurdur ve The Amazing Spider-Man 2 bu sistemi mükemmel bir şekilde bilemektedir. Ayrıca oyun, oyuncuların saldırıları tam isabetle esnek bir şekilde gerçekleştirmesini sağlayan odaklanmış savaş sistemini tanıtacak. Oyuncular ayrıca kaçma ve karşı saldırı eylemleri gerçekleştirebilir ve hatta Spidey’in özel yeteneklerini kullanabilirler. Oyundaki dövüş ve kombo içerik mükemmel ve arkadaş canlısıdır ve aynı zamanda oyuncuları eğlendirmek için mobil platformda daha fazla verimlilik sağlar. Sadece bu da değil, oyuncular hikayeyi ve özel içeriği tamamlayarak yeni saldırıların veya savaşta özel becerilerin kilidini açabilirler.

DÜNYAYI YETENEKLERİNİZLE KEŞFEDİN

Diğer açık dünya oyunlarına kıyasla The Amazing Spider-Man 2, oyuncuların Spidey’in yeteneklerini yeni zirvelere geliştirmelerine ve kullanmalarına izin verecek. Oyun aynı anda etkileşimli bir ortam sunacak ve herhangi bir kısıtlama olmaksızın üç boyutlu uzayda özgürce hareket edecek. Oyuncu savaştan uzaklaştıkça hareket sistemi otomatik olarak değişecek ve aynı zamanda her hareketi daha gerçekçi ve canlı hale getirmek için fiziksel bir mekanizma uygulayacaktır. Oyuncular artık oyun boyunca Spidey’in yeteneklerini keşfetme fırsatına sahip olacaklar, hatta onu çevre ile etkileşime geçmek ve çevresel bulmacalarla ilerlemek için bile kullanabilecekler. Oyun deneyimi sırasında oyuncular yavaş yavaş yeni olasılıkların kilidini açacak ve dünyayı özel bir bakış açısıyla özgürce keşfedecekler.

TOPLANACAK ÇEŞİTLİ ÖRÜMCEK ADAM KOSTÜMLERİ

Süper kahraman kostümleri biraz beklenmedik ve The Amazing Spider-Man 2 devasa bir kostüm seti sunacak. Kıyafetler arasındaki fark, belirli bir Spidey becerisini geliştirmesi ve farklı istatistiklere sahip olması, oynanışta farklı bir güç göstermesidir. Kostümlerin kilidini açma koşulları ana hikaye ilerlemesinden farklıdır ve oyuncular sayısız görevi tamamlayabilir veya kilidini açmak için oyunun çevrimiçi etkinliklerine katılabilirler. Bu nedenle oyun, oyuncuları eğlendirmek için heyecan verici etkinlikler ve aktiviteler de dahil olmak üzere sürekli olarak yeni içeriği güncelliyor.

MUHTEŞEM GRAFİKLER VE GÖZ ALICI ETKİLER

Uluslararası bir filmden uyarlanan oyun, aynı zamanda farklı platformlarda da karşımıza çıktı ve böylece harika grafiklere sahip olacak. Mobil bir oyun olmasına rağmen, grafiklerini yenmek ve günümüz oyunlarının çoğunu geride bırakmak kolaydır, mükemmel optimizasyon ve istikrarlı performanstan bahsetmiyorum bile. Bu, oyuncuların orta sınıf bir cihazla bile rahatça oyundan keyif almalarını sağlarken, aynı zamanda en iyi deneyim için grafik ayarlarını kişiselleştirmelerine olanak tanır.

The Amazing Spider-Man 2 bir oyun ve harika bir filmdir ve konusu herkesin sevdiği ve hayran olduğu bir süper kahramanın etrafında dönecektir. New York City’yi Spidey’in tarzıyla muhteşem grafiklerle keşfetmek istiyorsanız bu oyun denemeniz gereken bir deneyim olacak.Kurulum İçin Tıkla
Theme By Hindi Blog

0 yorum: